خانه

Beijing Stars Stone Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت استارس سنگ شرکت. ، گیماین شرکت از ابتدای سال 1998 در صنعت سنگ در سال 2002 تاسیس شد ، سلف آن برای شرکت های دولتی است.مالکیت چند معدن سنگ و کارخانه فرآوری ، محصولات بیش از 95٪ محصولات سنگ طبیعی چین را پوشش می دهد ، در عین حال برخی از محصولات سنگ خارج از کشور را اداره می کند.صنعت سنگ چین بیشترین رده بندی را در انواع کامل ترین محصولات ارائه می دهد.با 20 سال توسعه ، با تشکیل یک تیم بسیار حرفه ای ، محصولات به بیش از 100 کشور در سراسر جهان صادر می شود.مشتریان ما شامل عمده فروشان ، زنجیره های سوپر مارکت مصالح ساختمانی ، خرده فروشان ، صاحبان پروژه ها ، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانواده های فردی شرکت طراحی تزئینی هستند.ما متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برای همه مشتریان ، قیمت های رقابتی و خدمات یک مرحله ای هستیم.

 

 

Beijing Stars Stone Company، Ltd در سال 2002 در پکن چین تاسیس شد.

 

BSS به عنوان یک تولید کننده برجسته سنگ در شمال چین ، تجارت خود را در بیش از 100 کشور در سراسر جهان کاوش کرده است ، صادرات سالانه حدود 1000 کانتینر.محصولات شامل شومینه سنگی و کنده کاری ، تخته سنگ و کاشی ، سنگ فرهنگی تخته سنگ و غیره است.این شرکت در سرمایه گذاری بیش از 10 کارخانه شرکت کرده است ، به ترتیب در هبی ، هنان ، تیانجین و آنهویی و غیره واقع شده است ، وب سایت رسمی www.chinamarble.com نزدیک به 20 سال است که فعالیت می کند و دارای رتبه بندی خوبی در جستجوی جریان اصلی است موتورهایی مانند Google و Bing و غیره. ورود سریع آنلاین برای تعداد زیادی از خریداران سنگ خارجی که محصولات سنگ چینی را درک و تهیه می کنند فراهم می کند.مزیت اصلی این شرکت توانایی قوی در کنترل منابع مواد اولیه ، تیم حرفه ای و بالغ و روحیه مغز استخوان عمیق است.

      

چین Beijing Stars Stone Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چین Beijing Stars Stone Co., Ltd نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت ستاره سنگ سنگاپور شرکت، با مسئولیت محدود. این شرکت در سال 2002، سلف خود برای شرکت های دولتی، از ابتدای سال 1998 در صنایع سنگ، تاسیس شد. متعلق به چند معدن سنگ و گیاهان پردازش، محصولات ما شامل سنگ شکن سنگ و حکاکی، سنگ های فرهنگی و پانل های سنگی، محصولات سنگی معماری. با توسعه 20 ساله، تشکیل یک تیم بسیار حرفه ای، محصولات به بیش از 100 کشور در سراسر جهان صادر می شود. مشتریان ما عبارتند از عمده فروشان، مواد ساختمان زنجیره های سوپر مارکت، خرده فروشان، صاحبان پروژه ها، پیمانکاران، و شرکت های طراحی تزئینی شرکت های فردی خانواده. ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و خدمات برای همه مشتریان، قیمت رقابتی و خدمات یک مرحله ای است.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : BSS

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 12,000,000-20,000,000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beijing Stars Stone Co., Ltd گواهینامه ها چین Beijing Stars Stone Co., Ltd گواهینامه ها چین Beijing Stars Stone Co., Ltd گواهینامه ها چین Beijing Stars Stone Co., Ltd گواهینامه ها